Newest Modern
Customer Oriented System
Responsibility
Turnkey Solutions
New Inspiration From Old Tradition

We offer our customers all products and services exceeding expectations without compromising quality and ethical values.

Production

Quality and flawless production is aimed with the technology policy that follows not producing.

Innovator

Change and development are produced, which attaches importance to R & D and relieves users of their work with high quality and flawless production.

New Star Of The Sector

Our company, which continues its activities with years of experience and knowledge, is an expert in total quality management.

about image

About

1996 yılında Değirmen Makinaları üretmek amacıyla faalietlerine başlayan firmamız kuruluşundan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makina parkı, teknik imkanları ve uzman kadrosu ile Değirmen Makinaları imalatında büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini kazanmıştır. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle faaliyetlerini sürdüren firmamız, toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak hammadde girişinden, makinanın sevkine kadar tüm detayları ORTAŞ DEĞİRMEN kalitesiyle sorgulayıp, müşterilerine hatasız projeler teslim etmeyi kendisine ilke edinmiştir. Ortaş Değirmen, Ar-Ge ye dayalı, gelişmiş teknolojiye sahip üretim tesislerinde CNC - Lazer tezgahlar vasıtasıyla daima en kaliteliyi üretmeyi başarmış ve bu ürünlerini dünyanın birçok ülkesinde Ortaş Değirmen markasıyla sektöre kazandırmıştır. Un-irmik fabrikaları kurulumunda, üretim standardı, malzeme kalitesi, ürün sağlamlığı ve satış sonrası teknik destek gibi tüm süreçlerde Ortaş Değirmen markasına yakışan profesyonel bi yaklaşım sergilemiş ve sorumluluklarının bilincinde olmuştur.

Detay

Successfully Completed Facilities

AFGANİSTAN

120 Ton Kapasiteli Un Tesisi

AZERBAYCAN

120 Ton Kapasiteli Un Tesisi

IRAK

20 Ton Kapasiteli Yem Tesisi

IRAK

250 Ton Kapasiteli Un Tesisi

İRAN

Un Tesisi

MISIR

700 Ton Kapasiteli Un Tesisi

TÜRKİYE-BİFA

200 Ton Kapasiteli Un Tesisi

TÜRKİYE-TORKU

20 Ton Kapasiteli Yem Tesisi

UKRAYNA

18 Ton Kapasiteli Un Tesisi

ÖZBEKİSTAN

10 Ton Kapasiteli Yem Tesisi

ÖZBEKİSTAN

120 Ton Kapasiteli Un Tesisi

ÖZBEKİSTAN

750 Ton Kapasiteli Un Tesisi

Kişisel Verileri Koruma Kanunu Kapsamında Detaylı Aydınlatma Metnimize ulaşmak için için ütfen TIKLAYINIZ.
Anladım