En Yeni - Modern
Müşteri Odaklı Sistem
Sorumluluk Bilinci
Anahtar Teslim Çözümler
ORTAŞ DEĞİRMEN MAKİNALARI

1996 yılında Değirmen Makinaları üretmek amacıyla faalietlerine başlayan firmamız kuruluşundan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makina parkı, teknik imkanları ve uzman kadrosu ile Değirmen Makinaları imalatında büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini kazanmıştır. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle faaliyetlerini sürdüren firmamız, toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak hammadde girişinden, makinanın sevkine kadar tüm detayları ORTAŞ DEĞİRMEN kalitesiyle sorgulayıp, müşterilerine hatasız projeler teslim etmeyi kendisine ilke edinmiştir. Ortaş Değirmen, Ar-Ge ye dayalı, gelişmiş teknolojiye sahip üretim tesislerinde CNC - Lazer tezgahlar vasıtasıyla daima en kaliteliyi üretmeyi başarmış ve bu ürünlerini dünyanın birçok ülkesinde Ortaş Değirmen markasıyla sektöre kazandırmıştır. Un-irmik fabrikaları kurulumunda, üretim standardı, malzeme kalitesi, ürün sağlamlığı ve satış sonrası teknik destek gibi tüm süreçlerde Ortaş Değirmen markasına yakışan profesyonel bi yaklaşım sergilemiş ve sorumluluklarının bilincinde olmuştur.

VİZYONUMUZ

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın satış ve servis ağı, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen global bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır.Kişisel Verileri Koruma Kanunu Kapsamında Detaylı Aydınlatma Metnimize ulaşmak için için ütfen TIKLAYINIZ.
Anladım